Header Image - Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości SIGMA

Księgowość w Polsce jako zawód kobiecy

by admin

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z lekturą profesora Przemysława Kabalskiego “Księgowość w Polsce jako zawód kobiecy”. Bardzo dziękujemy profesorowi za podzielenie się swoim dorobkiem, który z pewnością umili naszym członkom niejeden wiosenny wieczór oraz pozwoli wgłębić się w temat zjawiska feminizacji zawodu księgowości w Polsce.

okładka książki

Kliknij ten odnośnik, aby pobrać książkę z OneDrive[……]

Read more

ALSC – Nasz nowy PARTNER!

by admin

Logo-ALCSALCS jest firmą konsultingową zapewniającą swoim klientom wsparcie w zakresie obsługi podatkowej, specjalizującą się w analizie strategii podatkowych oraz wdrażaniu rozwiązań zwiększających efektywność podatkową działalności, w szczególności poprzez wykorzystywanie ulg i preferencji podatkowych.

Je[……]

Read more

Prezentmarzeń – partner!

by admin

124432361_848922175855453_5039236154767988352_n

Mamy przyjemność przedstawić nowego partnera SKNR SIGMA – prezentmarzeń.

Prezentmarzeń oferuję niezwykłe prezenty, skupiające się na wywoływaniu emocji, ponieważ prezenty to nie tylko rzeczy materialne. Podarowanie najbliższym niezapomnianej chwili jest dużo bardziej wartościowe, niż najdroższe przedmioty. Na stronie prezentmarzen.com  możecie znaleźć prezent dla każdego i na każdą okazję. Jeśli jesteście zainteresowani zachęcamy do odwiedzenia strony prezentmarzeń i zapoznanie się z ofertą, a gwarantujemy, że na pewno znajdziecie wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby <3

Zachęcamy również do zaobserwowania strony na Facebooku, link znajdziecie poniżej.

https://www.facebook.com/Prezentmarzen[……]

Read more