Header Image - Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości SIGMA

Prezentmarzeń – partner!

by admin

124432361_848922175855453_5039236154767988352_n

Mamy przyjemność przedstawić nowego partnera SKNR SIGMA – prezentmarzeń.

Prezentmarzeń oferuję niezwykłe prezenty, skupiające się na wywoływaniu emocji, ponieważ prezenty to nie tylko rzeczy materialne. Podarowanie najbliższym niezapomnianej chwili jest dużo bardziej wartościowe, niż najdroższe przedmioty. Na stronie prezentmarzen.com  możecie znaleźć prezent dla każdego i na każdą okazję. Jeśli jesteście zainteresowani zachęcamy do odwiedzenia strony prezentmarzeń i zapoznanie się z ofertą, a gwarantujemy, że na pewno znajdziecie wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby <3

Zachęcamy również do zaobserwowania strony na Facebooku, link znajdziecie poniżej.

https://www.facebook.com/Prezentmarzen[……]

Read more

Podziękowania za współpracę Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku

by admin

Członkowie SKNR Sigma pragną serdecznie podziękować za 7 lat owocnej współpracy, poświęconego czasu oraz zaangażowania ze strony Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku. Wszyscy uczestnicy wspominają bardzo ciepło i pozytywnie ten czas, który był okazją do poznania funkcjonowania struktury Lasów Państwowych oraz zdobycia praktycznej wiedzy dotyczącej zagadnień rachunkowych i odpowiedzialności biznesowej stosowanej przez PGL LP. Jesteśmy również wdzięczni za możliwość rozmowy, podzielenia się przemyśleniami i rozwiania naszych wątpliwości ze specjalistami i miłośnikami przyrody Lasów Państwowych.

IMG_1825[……]

Read more

Wesołych Świąt Wielkanocnych

by admin

W tym roku chcielibyśmy życzyć wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych. 🐣
Radosnego, wiosennego nastroju oraz niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny, mimo panującej w tej chwili sytuacji. Studentom, nauczycielom akademickim oraz pracownikom Katedry Rachunkowości życzymy bezpiecznego oraz szybkiego powrotu na uczelnie.
Wesołych Świąt! ❤️😘

[……]

Read more